Witajcie na stronie mojego portfolio.

Nazywam się Mariusz Kunc

Projektowaniem graficznym zajmuję się od 11 lat. Pasja, która zaczęła się wiele lat temu trwa do dzisiaj dzięki czemu praca jest przyjemnością, a każdy nowy projekt przynosi wiele pozytywnej energii.

Każdego roku dążę do zdobycia nowych umiejętności, szukam inspiracji w życiu codziennym. Staram się pomagać klientom, aby ich projekty były dopracowane, przemyślane i odzwierciedlały to, czym się zajmują.

Czym się zajmuję...

Strony i sklepy internetowe

Strony i sklepy
internetowe

Realizuję projekty graficzne stron internetowych, portali, sklepów internetowych, a także landingpage oraz onepage. Projekty wykonane wg ustalonego grida, szerokości ekranu, a całość przygotowana czytelnie dla programistów. Pomoc także przy wdrażaniu projektu.

Aplikacje mobilne i internetowe

Aplikacje mobilne
i internetowe

Potrzebujesz aplikacji na telefon, a może systemu, który będzie obsługiwany na komputerach? Zaprojektuję każdą wersję, biorąc pod uwagę użyteczność i dobry design. Projekt będzie zawierał elementy pokazujące to, co dzieje się po najechaniu lub kliknięciu na dany element.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja
wizualna

Nowa firma lub marka? Potrzebujesz logo oraz wszystkich elementów, które będą łączyć Twoją firmę w spójny produkt? Zaprojektuję każdy detal, a także stworzę księgę znaku i materiały przygotowane do druku.

Projekty drukowane / dtp

Projekty
drukowane / dtp

Ulotka, katalog, wizytówka, baner, rollup, reklama na samochodzie, a może jakiś inny projekt przygotowany do druku? Zaprojektuję, a następnie przygotuję go zgodnie z wytycznymi profesjonalnej poligrafii.

Więcej informacji w liczbach...

12lat projektowania

916komercyjnych projektów

10lat doświadczenia drukarskiego

8,2kstworzonych plików

Referencje

Uniqua Brand jest agencją kreatywną z siedzibą w Leeds, West Yorkshire.
Z panem Mariuszem Kunc współpracujemy już od 3 lat. Pan Mariusz jest podwykonawcą wielu naszych projektów graficznych na logotypy, strony internetowe, bannery, wizytówki, itp. Pomysły Pana Mariusza, ich unikalność i umiejętność wyrażenia tego co nasz klient chce komunikować w tych projektach przekracza nasze oczekiwania. Szybkość wykonywania tych projektów i dostępność Pana Marusza jest ogromną zaletą, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na szybki rozwój i pozyskiwanie nowych klientów, którzy są zachwyceni końcowym produktem – projektem graficznym. Mogę polecić Pana Mariusza jako grafika bez żadnych wątpliwości.

Jowita Penkala
Managing Director / Uniqua Brand

Mariusz pracuje rzetelnie, szybko i dostarcza prace na wysokim poziomie. Współpraca z nim to przyjemność.

Marcin Czapski
Infinee

Mariusz Kunc tworzy dla naszej firmy indywidualne projekty graficzne stron internetowych z różnych branż oraz projekty aplikacji webowych i mobilnych. Wszystkie realizację tworzone są w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu, dopracowane i oryginalne. Świetny kontakt z Mariuszem umożliwia realizację zleceń zdalnie w bardzo krótkim czasie. Rzetelny, terminowy - świetny partner biznesowy. Polecamy.

Marcin Wesołowski
Agencja interaktywna BPM Group

Pan Mariusz Kunc świadczy dla naszej firmy usługi z zakresu projektowania grafiki od 2013 roku. Współpraca od początku przebiega w profesjonalnej i miłej atmosferze, a zlecenia wykonywane są starannie i zgodnie z zamówieniem. Na szczególną uwagę zasługuje niespotykana szybkość reakcji na przekazywane uwagi oraz dobra komunikacja wszelkimi dostępnymi kanałami. Z pełną świadomością i odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Mariusza jako sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy.

Michał Ciećkiewicz
Właściciel / Agencja Interaktywna Lemon IT

Masz pytanie? Chcesz rozpocząć współpracę?

kontakt@mariuszkunc.pl